[-]
آخرین ارسالی ها
جبران خسارات دوران توقف پروژه
شروع کننده:arazco آخرین پست توسط:arazco پاسخ ها:0 مسائل حقوقی پیمان نمایش ها:2596 زمان:۱۵-اسفند-۱۳۹۲
نقدی بربخشنامه نحوه جبران آثار تغيير قيمت ارز
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:sasanssnn پاسخ ها:1 تعدیل نرخ پیمان نمایش ها:14836 زمان:۲۹-خرداد-۱۳۹۲
فهرست بهای سال 92 سندیکای شرکتهای ساختمانی
شروع کننده:hs.yazdani آخرین پست توسط:hs.yazdani پاسخ ها:1 فهرست بها نمایش ها:28414 زمان:۱۲-خرداد-۱۳۹۲
افزایش مجدد دستمزد کارگران در سال 92
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 قوانین تامین اجتماعی نمایش ها:1546 زمان:۱۱-خرداد-۱۳۹۲
آنالیز بهای تسطیح بستر خاکریز راه با گریدر - سندیکای شرکت های ساختمانی
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 قیمتهای فهرست بهای ابنیه از نگاه پیمانکاران نمایش ها:3108 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
بودجه سال 92 کشور و چالش های احتمالی فراروی پروژه های عمرانی
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 بحث آزاد نمایش ها:618 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
فاتحه پیمانکاری را با وضعیت فعلی اقتصادی باید خواند
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 بحث آزاد نمایش ها:683 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
ارزیابی ظرفیت و توان پیمانکاری در نظام فنی اجرایی
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 طبقه بندی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران نمایش ها:594 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
تفاوت‌هاي كلي قانون برگزاري مناقصات با مقررات قبلي چيست؟
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 مناقصات نمایش ها:905 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
ابزار نظارتی بر اجرای قانون مناقصات کجاست؟
شروع کننده:rezata045 آخرین پست توسط:rezata045 پاسخ ها:0 مناقصات نمایش ها:815 زمان:۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد
Plugin By Hamed

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بلوکاژ
۷-آذر-۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۸۹ ۱۰:۳۲ صبح توسط reza.rokh.)
شماره ارسال: #1
بلوکاژ
سلام خسته نباشید دوستان من در کاری که دارم انجام میدم نیاز به آنالیز قیمت بلوکاژکف ساختمان دارم ممنون هستم.با استفاده از فهرست بهائ 88
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۷-آذر-۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ عصر
شماره ارسال: #2
RE: بلوکاژ
با سلام
آنالیز بهای ردیف 040101 را قرار می دهم ولیکن آنالیز ، مربوط به فهرست سال 88 نمی باشد.

فایل های ضمیمه
.xls  040101.xls (اندازه: 22.5 KB / دانلودها: 42)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 تشکر شده توسط : armin321
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش در انجمن:

ارتباط - www.peymankar.com - بازگشت به بالا - بازگشت به مطلب - آرشیو - پیوند RSS